Tynki wylewki Bielsko-Biała
25 lata na rynku
tel. 601 996 583
Kier: 785 051 089

Wylewki mixokretem - technologia

Technologia wykonania:

Wykonanie posadzek regranulatem styropianowym:

Mieszanka betonowa wykonana jest z kruszywa płukanego o frakcji 0-6 mm i cementu portlandzkiego CEM II 32,5. Celem polepszenia własności fizyczno-mechanicznych posadzki dodawany jest w odpowiedniej proporcji plastyfikator. Pola dylatacji pozorne-przeciwkurczowe będą nacięte według wymagań i ewentualnie wypełnione materiałem Sika Flex 11 FC.

Potrzebny materiał:

W skład naszych usług w obrębie wylewek także wchodzi:

Powierzchnia wygładzana jest przez nas zacieraczkami mechanicznymi. Powoduje to, iż warstwa wierzchnia podłoża staje się bardziej odporna na ścieranie, a zarazem, bardziej gładka. Efektem tego typu działania jest większa wytrzymałość, poprzez zapobieganie wydobywaniu się ziaren piasku i kruszeniu betonu.

Wykorzystywana przez nas technologia wpływa na wyższą jakość pracy w krótszym czasie, w porównaniu do wykonywania wylewek tradycyjnym sposobem. Kolejnym pozytywnym aspektem tej technologi jest fakt, iż wykonana w ten sposób wylewka nie wymaga stosowania mas wyrównawczych i wylewek samopoziomujących.

W okresie działalności firmy prowadziliśmy budowy począwszy od małych mieszkań, poprzez domy, a nawet wielkie powierzchnie gospodarcze. Wykorzystujemy profesjonalne maszyny budowlane, takie jak mixokrety i zacieraczki mechaniczne, co pozwala na wykonanie i uzyskanie odpowiednich konsystencji zapraw i ubicia podłoża. W znacznym stopniu wpływa to na uzyskanie wylewek o stabilnej, trwałej konsystencji.

Dzięki naszemu doświadczeniu gwarantujemy wysoki poziom wykonywanych prac.

przejdź do zakładki: Wylewki mixokretem »
25 lat
na rynku
Valid XHTML | Valid CSS | Designed by Damian Suchonek | interstrony.net
strzałka do góry