Tynki wylewki Bielsko-Biała
25 lata na rynku
tel. 601 996 583
Kier: 785 051 089

Tynki, wylewki, izolacje natryskowe, wylewki anhydrytowe

Strona Główna firmy Budtynk Mirosław Herzyk. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wykonywanie tynków gipsowych i cementowo wapiennych

Wykonywanie tynków gipsowych
i cementowo wapiennych

Zarówno tynki gipsowe jak i cementowo-wapienne nadają się praktycznie do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Można je też zastosować w pomieszczeniach zarówno o dużych powerzchniach, jak i w pomieszczeniach dużym natężeniu wilgoci (np. kuchnie, łazienki).

Wykonywanie tynków metodą Stucanet

Wykonywanie tynków
metodą Stucanet

Wykonywanie tynków metodą Stucanet to aktualnie na rynku najlepszy i jedyny w swoim rodzaju nośnik tynku, wykorzystywany przeważnie na poddaszach, ale także ta metoda wykorzystywana jest w elewacjach, na konstrukcji drewnianej w celu wentylowania ściany, itp.

Wykonywanie wylewek mixokretem

Wykonywanie
wylewek mixokretem

W naszej ofercie znajduje się wykonanie wylewek cementowych przy uzyciu agregatu - Mixokreta spalinowego. Zastosowanie tych nowoczesnych maszyn pozwala na wykonywanie posadzek w trudno dostępnych miejscach oraz w znacznym oddaleniu od miejsca składowania materiałów.

Wykonywanie posadzek
regranulatem styropianowym

Zastosowanie: podkłady podłogowe o grubości min. 3 cm oraz na nierównym podłożu, warstwy wyrównawcze oraz kształtowanie spadków na stropach, termoizolacja stropów, dachów, tarasów, ścian, itp. Zaprawę wykonujemy za pomocą mixokreta.

Wykonywanie izolacji natryskowych

Wykonywanie
izolacji natryskowych

Izolacja natryskowa jest to nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie hydro i termoizolacji budynku. Za pomocą specjalistycznego Reactora E-30i wykonuje się wysokociśnieniowy natrysk piany poliuretanowej, która w przeciwieństwie do wełny mineralnej jest spójna, bez mostków termicznych...

Wykonywanie dociepleń, elewacji

Wykonywanie
dociepleń, elewacji

Wykonujemy elewacje i docieplenia budynków (domów jednorodzinnych, bloków, firm, garaży, hal przemysłowych, poddasza, itp.). Oferujemy nowoczesne systemy dociepleń. Inwestycja w ocieplenie to inwestycja w przyszłość Twoich najbliższych.

Wykonywanie wylewek anhydrytowych

Wykonywanie
wylewek anhydrytowych

Samopoziomująca wylewka na bazie spoiwa anhydrytowego to nowoczesny materiał, który ma wiele zalet ułatwiających pracę i obniżających koszty wykonania jak i późniejszego użytkowania. Wylewka anhydrytowa stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych wylewek jastrychowych z Mixokreta.

Transport materiałów

Transport materiałów

Firma PHU BUDTYNK poszerza zakres usług o transport materiałów wywrotką 4-osiową (hydroburta). W ofercie znajdą państwo usługi dotyczące przewozu: żwiru, piasku, kamieni, ziemi, gruzu.

Wylewki anhydrytowe

O firmie

Informacje na temat firmy Budtynk Mirosław Herzyk.

Firma BUDTYNK Mirosław Herzyk istnieje od 1995 roku. Siedzibą firmy jest miejscowość polożona w okolicach Żywca - Zarzecze. Firma posiada 5 brygad tynkarskich, 2 brygady zajmujące się posadzkami, 1 brygadę wykonującą wylewki anhydrytowe oraz brygadę odpowiedzialną za izolacje natryskowe, ocieplenia pianą PUR. W skład firmy wchodzi 30 zatrudnionych, wyszkolonych pracowników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe i wykształcony kierownik który jest odpowiedzialny za jakość i usługi firmy. Nasza kadra techniczna posiada zarówno wiedzę teoretyczną jak i praktyczną, zdobytą podczas realizacji wielu inwestycji. Posiadamy szeroki zakres własnego sprzętu budowlanego (maszyny PFT-4 i PFT-5, Putzmeister, Graco) bazującego na nowoczesnych technologiach oraz duży park transportowy (16 samochodów marki Renault) - niezbędny do wykonania małych i dużych inwestycji.

Nasze usługi prowadzimy głównie na terenie woj. śląskiego, ale również na terenie calej Polski. Nasza firma działa zarówno dla firm, jak i Klientów indywidualnych. Rozwijamy się bardzo prężnie. Tygodniowo nasze usługi znajdują miejsce w około 15 budynkach jednorodzinnych, miesięcznie daje to zrealizowanie naszych usług w około 60 budynkach, świadczy to o bardzo wysokiej pozycji naszej firmy.

Zobacz więcej
Budtynk Herzyk

Izolacje natryskowe pianą PUR

Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat naszej firmy i wykonywanych usług.

Styrobeton Komorowice

Styrobeton Komorowice


  • 07.07.2019

Styrobeton Komorowice

Ocieplenie, wyrównanie Styrobetonem budynku w Komorowicach o powierzchni 412 m2.

Tynki i wylewki w Wiśle

Tynki i wylewki w Wiśle


  • 06.07.2019

Tynki i wylewki w Wiśle

Tynki, wylewki, ocieplenia Pianą apartamentów Wiślanka w Wiśle.

Tynki i wylewki na Osiedlu Siewna

Tynki i wylewki na Osiedlu Siewna


  • 06.07.2019

Tynki i wylewki na Osiedlu Siewna

Wylewki Osiedle Siewna Bielsko-Biała. Ostatni etap w postaci 2 skończonych bloków.

Tynki i wylewki maszynowe

Firmy z którymi współpracujemy

Pracujemy na materiałach renomowanych i sprawdzonych firm polskich i zagranicznych.

Regranulat styropianowy

Zaufali nam

Opinie na temat naszej firmy z Google+ oraz Facebooka.

Tynki metodą Stucanet

Dlaczego warto wybrać nas?

Poniżej przedstawiamy atuty naszej firmy.

Doświadczenie

Firma istnieje od 24 lat na rynku. 80% pracowników jest z nami od samego początku.

Jakość

Działamy na najlepszych, sprawdzonych materiałach renomowanych firm polskich i zagranicznych.

Terminowość

Posiadamy 9 brygad odpowiedzialnych za Państwa realizacje. Dlatego też jesteśmy w stanie pracować w różnych miejscach. Dlatego też jesteśmy w stanie przenieść pracowników na inne miejsce, aby wywiązać się z umowy.

Podnoszenie kwalfikacji

Stale podnosimy nasze kwalfikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez współpracujące z nami firmy. Szkolimy się w zakresie wykonywanych prac budowlanych oraz nowości technologicznych.

Valid XHTML | Valid CSS | Designed by Damian Suchonek | interstrony.net
strzałka do góry